Новий Volkswagen Polo представлений офіційно

Компанія Volkswagen представила хетчбек Polo шостого покоління - найбільший в історії в моделі. Хетчбек буде пропонуватися з чотирма бензиновими моторами і одним дизелем. У лінійку перших з них увійдуть трьохциліндровий літрові мотори, доступні в атмосферному і турбированном варіантах (по дві версії кожного: 65,75 і 95,115 сил відповідно), 1,5-літрова четвірка потужністю 150 сил і 200-сильний 2,0-літровий агрегат , призначений для зарядженої модифікації GTI.

Дизельний 1,6-літровий мотор видає 80 і 95 сил. Залежно від двигуна будуть доступні п'яти- і шестиступінчаста механіка, а також семідіапазонний робот з двома зчепленнями.

Для новинки передбачено шість модифікацій. Покупець зможе вибрати з 14 кольорів забарвлення кузова, 12 варіантів колісних дисків, 13 варіантів оформлення передньої панелі і 11 варіантів обробок сидінь. В оснащення моделі увійде електронна приладова панель, мультимедійні комплекси з екранами від 6,5 до 8 дюймів, панорамний скляний дах (найбільша в класі), світлодіодна світлотехніка і багато іншого. У Німеччині ціни на Поло починаються від 12 975 євро. Замовлення почнуть приймати восени. Перші клієнти отримають машини в січні 2018 року.

Джерело autocentre