Для чого потрібні оригінальний каталоги і як ними користуватися

Оригінальні каталоги запчастин містять найбільш повну інформацію по автомобілю. За даними каталогам працюють всі офіційні дилери, продавці нових запчастин, магазини на замовлення запасних частин для іномарок, і.т.д.

За оригінальним каталогом запчастин можна визначити унікальний номер деталі (оригінальний каталожний номер виробника); дізнатися, на які ще моделі встановлювалася дана деталь (застосовність деталей); дізнатися точну дату випуску авто, визначити тип кузова, визначити комплектацію; дізнатися, які взагалі модифікації автомобілів даної марки випускалися (двигуни, кузови, комплектації), на які авто яких марок встановлювався даний тип двигуна, трансмісії і.т.д.

За допомогою оригінальних каталогів автозапчастин, Ви можете:

- дізнатися коди внутрішньої і зовнішньої обробки,

- дізнатися тип і колір кузова,

- отримати розшифровку докладної комплектації автомобіля, характеристику силового агрегату і трансмісії,

- вивчити конструкцію всіх вузлів певного автомобіля.

Оригінальний каталог запчастин після VIN запиту видасть Ваш автомобіль з усією його заводський комплектацією і оригінальними номерами запчастин через які можна знайти їх вартість або можливі замінники.

Як користуватися каталогами оригінальних запчастин?

Каталоги оригінальних запчастин служать для пошуку оригінального номера запчастини через пошук по VIN коду автомобіля. VIN код це номер кузова який вказується в техпаспорті автомобіля. Пробивши VIN код в каталозі Вам відкриється комплектація автомобіля де Ви зможете знайти номер оригінальної запчастини. Натиснувши на номер оригінальної запчастини наш сайт виконає пошук на наявність її, а також перевірить наявність можливих замінників даної запчастини інших виробників. Так само ви можете знайти оригінальну робити вказавши марку, модель, тип / об'єм двигун і використовуючи схеми оригінальних каталогів ви можете знайти потрібну вам деталь. Варто згадати що в залежності від типу оригінального каталогу, процес підбору запчастини може щось відрізнятися, наприклад у деяких випадках може знадобитися номер і тип кузова.

Що робити далі з оригінальним кодом?

Визначивши оригінальний код потрібної деталі ви можете вказати його в формі пошуку на сайті інтернет магазину kuzovParts і зробити покупку або оригінальної запчастини або скористатися функцією підбору аналогів і придбати високоякісний замінник.